Kolejna szaradziarska biesiada na Pomorzu Środkowym

(już z za nami...)


Wyniki konkursów biesiadnych

...no i na koniec fotoreportaż ;)


Klub "Diagram" dostąpił w tym roku zaszczytu organizacji ogólnopolskiej prestiżowej imprezy szaradziarskiej pod nazwą"Biesiada z Rozrywką". Odbędzie się ona w maju w Kołobrzegu w Wojskowym Domu Wypoczynkowym. Może w niej wziąć udział każdy miłośnik rozrywek umysłowych. Jest to niezwykła okazja zapoznania sie z szaradzistami zrzeszonymi w klubach w całej Polsce, wzięcia udziału w turniejach na żywo, a ponadto spotkania wielu uznanych autorów rozrywek umysłowych. Warunki uczestnictwa już zostały podane w marcowym wydaniu dwutygodnika "Rozrywka" nr 6. Poniżej zamieszczamy informację opublikowaną o Biesiadzie:

"Biesiada w Kołobrzegu"

Koszaliński Klub Szaradzistów "Diagram" oraz redakcja "Rozrywki" organizują w dn. 26-28 maja br. w Kołobrzegu IX Biesiadę z "Rozrywką". W programie m.in Wielki Turniej "Rozrywki", warsztaty szaradziarskie Marka Kawałka, ognisko, konkurs autorski Małgorzaty Wołc "W szkocką kratę", turniej "Magia liter" przygotowany przez szaradzistów z Diagramu.

Redakcja "Rozrywki" ogłosiła także konkurs we wzmiankowanym numerze dwutygodnika, którego nagrodą były cztery zaproszenia (opłacony przejazd i pobyt) na biesiadę. Oto nazwiska szczęśliwców:

•  Małgorzata Chmielowska, Kraków

•  Barbara Rapacz, Złotniki Kujawskie

•  Bożenna Golczyk, Pabianice

•  Zofia Walas, Wrocław

Poniżej podajemy garść biesiadnych szczegółów ;)

Program biesiady (do przeglądania potrzebny jest program Acrobat Reader)

Uczestnicy biesiady - lista obecności ;)

Mapa miasta z puntami orientacyjnymi, mająca ułatwić dojazd do WDW (autobus komunikacji miejskiej nr 4)

Mapa całego miasta

Strony internetowe ważne dla biesiadników (niestety nie możemy umieściś automatyczych odsyłaczy poza nasz serwis - proszę więc przepisać adres do paska adresu swojej przeglądarki internetowej:

Oto WDW z lotu ptaka ;))

ZAPRASZAMY ;)

powrót na stronę główną