Powrót

Wyniki mistrzostw po rundzie 2 w kolejności alfabetycznej

Kliknij na "Razem" w nagłówku tabeli aby zobaczyć listę w kolejności alfabetycznej

lp.

Nazwisko

Imie

Miasto

I

II

Razem

1

Abramik

Maria

Slupsk

20

14

34

2

Antonik

Jolanta

Kazimierz Pomorski

18

14

32

3

Bacher

Agata

Kolobrzeg

20

14

34

4

Banaszek

Janusz

Mscice

20

14

34

5

Banaszyk

Joanna

Koszalin

20

14

34

6

Barczuk

Miroslaw

Biesiekierz

18

14

32

7

Barganska

Wladyslawa

Chlopy

20

14

34

8

Bartkowiak

Barbara

Darlowo

20

14

34

9

Berda

Pawel i Piotr

Koszalin

20

14

34

10

Bienkowski

Tomasz

Nieklonice

18

14

32

11

Biernacki

Zbigniew

Sieciemin

20

0

20

12

Blaszkiewicz

Teresa

Kolobrzeg

20

14

34

13

Bobryk

Lubomila

Koszalin

20

14

34

14

Bochenski

Sylwester

Warszkowo

20

14

34

15

Boczkowski

Wieslaw

Koszalin

20

14

34

16

Bodenszanc

Romualda

Koszalin

0

14

14

17

Bogdanowicz

Krystyna

Bialogard

11

0

11

18

Boguszewski

Stanislaw

Koszalin

0

14

14

19

Borowiec

Jan

Swidwin

20

14

34

20

Brazycka - Debska

Sylwia

Bobolice

15

10

25

21

Bujniewicz

Bronislaw

Mielno

20

14

34

22

Bulczynski

Kazimierz

Koszalin

18

11

29

23

Byzdra

Danuta

Koszalin

0

14

14

24

Chojnacki

Antoni

Koszalin

20

14

34

25

Chojnacki

Jan

Koszalin

20

14

34

26

Chojnacki

Jerzy

Bialogard

20

14

34

27

Choluj

Marek

Grzmiaca

20

14

34

28

Chudzik

Adam

Slowienkowo

18

14

32

29

Chwalowska

Anna

Koszalin

20

14

34

30

Czupa

Monika

Bialy Bór

20

11

31

31

Depta

Janina

Zlocieniec

11

11

22

32

Dolik

Tadeusz

Nosalin

20

10

30

33

Domzalowicz

Leszek

Gleznówko

18

14

32

34

Drewniak

Mariusz

Koszalin

20

14

34

35

Dziura

Józef

Ustka

20

14

34

36

Fedor

Czeslaw

Slawno

20

10

30

37

Felkle

Elzbieta

Koszalin

20

14

34

38

Frankiewicz

Rafal

Nowe Bielice

18

14

32

39

Furgal

Danuta

Jacinki

20

14

34

40

Gawlowska

Aurelia

Koszalin

20

11

31

41

Gawlowski

Piotr

Koszalin

20

11

31

42

Gasecka

Wanda

Koszalin

20

14

34

43

Golaszewska

Elzbieta

Koszalin

20

0

20

44

Grabowiecka

Gabriela

Koszalin

18

14

32

45

Grzesiak

Grzegorz

Koszalin

20

14

34

46

Grzesinska

Agnieszka

Koszalin

20

14

34

47

Hebda

Jacek

Pietrzykowo

20

14

34

48

Hennig

Anna

Rosnowo

0

10

10

49

Humieja

Dariusz

Koszalin

13

14

27

50

Ignacak

Tadeusz

Koszalin

18

0

18

51

Jagoda

Andrzej

Koszalin

20

14

34

52

Jakóbczyk

Elzbieta

Koszalin

18

0

18

53

Jakubiak

Jolanta

Redlo

13

14

27

54

Janczak

Kazimierz

Ustka

0

14

14

55

Janic

Teresa

Koszalin

20

14

34

56

Jankowska

Janina

Koszalin

14

0

14

57

Janczuk

Maria

Stanomino

20

14

34

58

Jarocka

Iwona

Koszalin

20

10

30

59

Jarzabek

Sylwester

Warnino

20

14

34

60

Jedrzejewska

Mariola

Labedzie

20

14

34

61

Judycka

Urszula

Leknica

11

11

22

62

Jurek

Krystyna

Mielno

18

0

18

63

Kaczanowski

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

34

64

Kalenik

Tadeusz

Koszalin

20

14

34

65

Kaleta

Weronika

Szczecinek

20

9

29

66

Karpela

Agnieszka

Gorawino

18

0

18

67

Karpowicz

Piotr

Konikowo

13

0

13

68

Karwina

Czeslaw

Koszalin

20

10

30

69

Karwina

Maria

Koszalin

20

10

30

70

Karwina

Weronika

Koszalin

20

10

30

71

Kazidróg

Krystyna

Karscino

20

0

20

72

Kazmierczak

Aleksandra

Koszalin

0

14

14

73

Klauzinska

Danuta

Koszalin

20

14

34

74

Klos

Halina

Kolobrzeg

20

14

34

75

Kobus

Marcin

Koszalin

20

11

31

76

Kocent

Elzbieta

Koszalin

20

14

34

77

Kocent

Iwona

Koszalin

20

14

34

78

Kocent

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

34

79

Kocinski

Andrzej

Koszalin

20

14

34

80

Kondzioro

Krystyna

Koszalin

11

0

11

81

Kowalczyk-Jecek

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

34

82

Kowalski

Ryszard

Slupsk

13

10

23

83

Kozak

Jedrzej

Koszalin

20

14

34

84

Koziol

Wioletta

Bartolino

20

14

34

85

Krajewski

Juliusz

Slupsk

20

14

34

86

Krawczyk

Elzbieta

Rabino

20

14

34

87

Krowieranda

Agnieszka

Slupsk

20

10

30

88

Krowieranda

Joanna

Koszalin

20

14

34

89

Krzyzaniak

Paulina

Smardzewo

20

11

31

90

Kuczmaszewska

Dorota

Koszalin

20

14

34

91

Kuderko

Jan

Koszalin

20

10

30

92

Kulesza

Helena

Koszalin

20

14

34

93

Kuma

Boguslaw

Slupsk

20

14

34

94

Kurdej

Cezary

Slupsk

20

14

34

95

Kurdej

Jakub

Slupsk

20

0

20

96

Kurdej

Kamil

Slupsk

20

10

30

97

Kurdej

Karol

Slupsk

20

0

20

98

Kurdej

Konrad

Slupsk

20

14

34

99

Kurdej

Violetta

Slupsk

20

14

34

100

Kusak

Wanda

Ustka

16

11

27

101

Kusma

Agnieszka

Tychowo

20

11

31

102

Kwiatkowska

Katarzyna

Klanino

20

14

34

103

Labuda

Krystyna

Sianów

20

14

34

104

Lauren

Andrzej

Slawno

20

10

30

105

Lechowski

Jerzy

Kolobrzeg

20

14

34

106

Leocho

Barbara

Siemysl

20

14

34

107

Leonowicz

Stanislawa

Bialogard

20

14

34

108

Lewandowska

Anna

Koszalin

13

14

27

109

Linke

Elzbieta i Zygmunt

Koszalin

20

0

20

110

Ludwikowski

Zdzislaw

Karsino

18

14

32

111

Mackiewicz

Jadwiga

Strzezenice

20

14

34

112

Marcinkowska

Ewa

Pomierzyn

15

14

29

113

Markowski

Jerzy

Koszalin

11

7

18

114

Marzec

Mieczyslaw

Slupsk

20

14

34

115

Maslowski

Wojciech

Koszalin

20

14

34

116

Matejek

Mariusz

Bedzino

18

14

32

117

Mazur

Justyna

Bialogard

0

14

14

118

Mazur

Marianna

Koszalin

20

0

20

119

Michalak

Krystyna

Tymien

18

0

18

120

Milchert

Henryka

Kolobrzeg

20

14

34

121

Milczarek

Monika

Polczyn Zdrój

15

0

15

122

Milewska

Krystyna

Kolobrzeg

20

14

34

123

Mirecka

Irena

Bialogard

11

0

11

124

Mlynczak

Cezary

Koszalin

20

14

34

125

Morawski

Lukasz

Nieklonice

15

14

29

126

Mrozek

Wioletta

Koszalin

20

0

20

127

Nadolski

Marian

Koszalin

20

14

34

128

Niewiadomski

Henryk

Koszalin

20

7

27

129

Olczak

Alina

Koszalin

0

14

14

130

Osman

Czeslaw

Mscice

20

14

34

131

Ostrowska

Magdalena

Koszalin

20

0

20

132

Ostrysz

Jan

Koszalin

20

14

34

133

Parnicki

Zdzislaw

Zebowo

18

14

32

134

Pawelski

Zdzislaw

Koszalin

20

14

34

135

Pawliszyn

Alicja

Sianów

20

14

34

136

Peszkowska

Teresa

Koszalin

15

14

29

137

Peszkowski

Andrzej

Koszalin

15

10

25

138

Petejko

Halina

Gorawino

18

14

32

139

Pierzowska

Danuta

Debrzno

20

14

34

140

Ploszynski

Jerzy

Grabówko

20

0

20

141

Plotka

Ewa

Koszalin

20

0

20

142

Pochranowicz

Janusz

Bialy Bór

20

14

34

143

Pocwiardowski

Leszek

Koszalin

20

14

34

144

Powroznicka

Joanna

Koszalin

20

0

20

145

Praska

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

34

146

Prus

Jan

Rosnowo

20

14

34

147

Przyborek

Jan

Koszalin

13

0

13

148

Przybysz

Janina

Koszalin

20

14

34

149

Przylucki

Krzysztof

Koszalin

20

14

34

150

Puziarski

Albert

Slupsk

20

14

34

151

Radziejewska

Krystyna

Sianów

20

14

34

152

Reszczynska

Wieslawa

Swidwin

11

11

22

153

Rodzik

Anna

Cybulino

15

11

26

154

Rogulska

Mariola

Kolobrzeg

20

14

34

155

Rojek

Ewa

Slupsk

20

14

34

156

Roszczak

Wojciech

Koszalin

20

14

34

157

Rupniewski

Zbigniew

Koszalin

20

14

34

158

Rybicki

Boleslaw

Bonin

16

11

27

159

Ryhanycz

Zofia

Koszalin

15

14

29

160

Sak

Helena

Karlino

15

14

29

161

Samulewska

Sylwia

Koszalin

20

14

34

162

Sander

Alicja

Koszalin

20

0

20

163

Sarakun

Maria

Koszalin

0

14

14

164

Sarniak

Ewa

Bialogard

18

14

32

165

Siedlecka

Magdalena

Koszalin

18

14

32

166

Siemaszko

Agniesza

Koszalin

20

14

34

167

Siemaszko

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

34

168

Siemieniuk

Henryk

Koszalin

20

14

34

169

Sieradzka

Dorota

Postomino

18

14

32

170

Skowronek

Wanda

Slupsk

20

14

34

171

Skrzypiec

Jan

Koczala

20

14

34

172

Skrzypkowski

Jan

Koszalin

18

14

32

173

Skuza

Magdalena

Manowo

13

0

13

174

Snarska

Zofia

Dygowo

11

0

11

175

Sokolowska

Ewa

Koszalin

20

14

34

176

Soltusik

Stefan

Koszalin

20

14

34

177

Stanislawski

Zbigniew

Koszalin

16

0

16

178

Stapor

Adam

Koszalin

20

14

34

179

Strzelecka

Agnieszka

Warszkowo

20

14

34

180

Strzelecka

Wladyslawa

Polanów

15

11

26

181

Strzyminski

Antoni

Koszalin

20

14

34

182

Styczen

Marta

Darlowo

20

7

27

183

Suski

Bogdan

Bialogard

18

14

32

184

Szachnowska

Helena

Koszalin

0

9

9

185

Szadkowska

Wanda

Wardyn Dolny

14

11

25

186

Szkup

Miroslaw

Koszalin

18

14

32

187

Szmat

Malgorzata

Koszla

0

14

14

188

Szopik

Agnieszka

Kolobrzeg

20

0

20

189

Szpycia

Jan

Koszalin

0

10

10

190

Szulnis

Janina

Koszalin

20

10

30

191

Swiatkowski

Marek

Dobrzyca

20

14

34

192

Talacha

Czeslaw

Mscice

20

14

34

193

Tarnionek

Anna

Karscino

15

11

26

194

Tkaczyk

Andrzej

Koszalin

20

14

34

195

Tkaczyk

Maciej

Koszalin

20

14

34

196

Toczynski

Zygmunt

Slupsk

0

14

14

197

Tomczak

Pawel

Koszalin

20

0

20

198

Trukawka

Mariusz

Koszalin

20

14

34

199

Turowska

Katarzyna

Bonin

16

14

30

200

Waluskiewicz

Kazimiera

Koszalin

20

14

34

201

Wicher

Jan

Koszalin

15

0

15

202

Wicher

Janina

Koszalin

20

14

34

203

Wieniawski

Jerzy

Koszalin

20

14

34

204

Wierzchowska

Mira

Koszalin

18

14

32

205

Witkowska

Magdalena

Koszalin

20

14

34

206

Wlasiuk

Slawomir

Mielno

20

14

34

207

Wolkanowska

Bozena

Koszalin

18

0

18

208

Wójcik

Jan

Kepice

20

14

34

209

Wróblewska

Irena

Kolobrzeg

16

8

24

210

Zagrobelna

Marianna

Koszalin

20

14

34

211

Zajac

M

Kurowo

0

14

14

212

Zalewski

Ryszard

Darlowo

18

0

18

213

Zawadzka

Stanislawa

Polanów

11

11

22

214

Zbojna

Lukasz

Sianów

18

11

29

215

Zlakowska

Kamila

Chociwle

20

0

20

216

Zmorzynski

Aleksander

Slupsk

18

11

29

217

Zmudzinska

Elzbieta

Koszalin

15

14

29

218

Zukowska

Janina

Kolobrzeg

20

14

34