Powrót

Wyniki mistrzostw po rundzie 3 wg liczby zdobytych punktów

kliknij na "Nazwisko" w nagłówku tabeli, aby zobaczyć listę uporządkowaną alfabetycznie

lp.

Nazwisko

Imie

Miasto

I

II

III

Razem

1

Abramik

Maria

Slupsk

20

14

15

49

2

Bacher

Agata

Kolobrzeg

20

14

15

49

3

Banaszek

Janusz

Mscice

20

14

15

49

4

Banaszyk

Joanna

Koszalin

20

14

15

49

5

Barganska

Wladyslawa

Chlopy

20

14

15

49

6

Blaszkiewicz

Teresa

Kolobrzeg

20

14

15

49

7

Bochenski

Sylwester

Warszkowo

20

14

15

49

8

Boczkowski

Wieslaw

Koszalin

20

14

15

49

9

Borowiec

Jan

Swidwin

20

14

15

49

10

Bujniewicz

Bronislaw

Mielno

20

14

15

49

11

Chojnacki

Antoni

Koszalin

20

14

15

49

12

Chojnacki

Jan

Koszalin

20

14

15

49

13

Chojnacki

Jerzy

Bialogard

20

14

15

49

14

Chwalowska

Anna

Koszalin

20

14

15

49

15

Gasecka

Wanda

Koszalin

20

14

15

49

16

Hebda

Jacek

Pietrzykowo

20

14

15

49

17

Jagoda

Andrzej

Koszalin

20

14

15

49

18

Janic

Teresa

Koszalin

20

14

15

49

19

Janczuk

Maria

Stanomino

20

14

15

49

20

Kaczanowski

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

15

49

21

Klauzinska

Danuta

Koszalin

20

14

15

49

22

Kowalczyk-Jecek

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

15

49

23

Koziol

Wioletta

Bartolino

20

14

15

49

24

Krajewski

Juliusz

Slupsk

20

14

15

49

25

Krawczyk

Elzbieta

Rabino

20

14

15

49

26

Krowieranda

Joanna

Koszalin

20

14

15

49

27

Kuczmaszewska

Dorota

Koszalin

20

14

15

49

28

Kulesza

Helena

Koszalin

20

14

15

49

29

Kuma

Boguslaw

Slupsk

20

14

15

49

30

Kurdej

Cezary

Slupsk

20

14

15

49

31

Kurdej

Konrad

Slupsk

20

14

15

49

32

Kurdej

Violetta

Slupsk

20

14

15

49

33

Kwiatkowska

Katarzyna

Klanino

20

14

15

49

34

Lechowski

Jerzy

Kolobrzeg

20

14

15

49

35

Leocho

Barbara

Siemysl

20

14

15

49

36

Leonowicz

Stanislawa

Bialogard

20

14

15

49

37

Mackiewicz

Jadwiga

Strzezenice

20

14

15

49

38

Marzec

Mieczyslaw

Slupsk

20

14

15

49

39

Maslowski

Wojciech

Koszalin

20

14

15

49

40

Milchert

Henryka

Kolobrzeg

20

14

15

49

41

Milewska

Krystyna

Kolobrzeg

20

14

15

49

42

Mlynczak

Cezary

Koszalin

20

14

15

49

43

Nadolski

Marian

Koszalin

20

14

15

49

44

Osman

Czeslaw

Mscice

20

14

15

49

45

Pawelski

Zdzislaw

Koszalin

20

14

15

49

46

Pawliszyn

Alicja

Sianów

20

14

15

49

47

Pierzowska

Danuta

Debrzno

20

14

15

49

48

Pochranowicz

Janusz

Bialy Bór

20

14

15

49

49

Praska

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

15

49

50

Prus

Jan

Rosnowo

20

14

15

49

51

Puziarski

Albert

Slupsk

20

14

15

49

52

Radziejewska

Krystyna

Sianów

20

14

15

49

53

Rogulska

Mariola

Kolobrzeg

20

14

15

49

54

Roszczak

Wojciech

Koszalin

20

14

15

49

55

Rupniewski

Zbigniew

Koszalin

20

14

15

49

56

Samulewska

Sylwia

Koszalin

20

14

15

49

57

Siemaszko

Agniesza

Koszalin

20

14

15

49

58

Siemaszko

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

15

49

59

Siemieniuk

Henryk

Koszalin

20

14

15

49

60

Skowronek

Wanda

Slupsk

20

14

15

49

61

Skrzypiec

Jan

Koczala

20

14

15

49

62

Sokolowska

Ewa

Koszalin

20

14

15

49

63

Stapor

Adam

Koszalin

20

14

15

49

64

Strzelecka

Agnieszka

Warszkowo

20

14

15

49

65

Swiatkowski

Marek

Dobrzyca

20

14

15

49

66

Talacha

Czeslaw

Mscice

20

14

15

49

67

Tkaczyk

Andrzej

Koszalin

20

14

15

49

68

Tkaczyk

Maciej

Koszalin

20

14

15

49

69

Trukawka

Mariusz

Koszalin

20

14

15

49

70

Waluskiewicz

Kazimiera

Koszalin

20

14

15

49

71

Wicher

Janina

Koszalin

20

14

15

49

72

Witkowska

Magdalena

Koszalin

20

14

15

49

73

Wlasiuk

Slawomir

Mielno

20

14

15

49

74

Wójcik

Jan

Kepice

20

14

15

49

75

Kocent

Elzbieta

Koszalin

20

14

14

48

76

Kocent

Iwona

Koszalin

20

14

14

48

77

Kocent

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

14

48

78

Kocinski

Andrzej

Koszalin

20

14

14

48

79

Rojek

Ewa

Slupsk

20

14

14

48

80

Barczuk

Miroslaw

Biesiekierz

18

14

15

47

81

Chudzik

Adam

Slowienkowo

18

14

15

47

82

Dziura

Józef

Ustka

20

14

13

47

83

Frankiewicz

Rafal

Nowe Bielice

18

14

15

47

84

Grabowiecka

Gabriela

Koszalin

18

14

15

47

85

Jedrzejewska

Mariola

Labedzie

20

14

13

47

86

Labuda

Krystyna

Sianów

20

14

13

47

87

Ludwikowski

Zdzislaw

Karsino

18

14

15

47

88

Ostrysz

Jan

Koszalin

20

14

13

47

89

Parnicki

Zdzislaw

Zebowo

18

14

15

47

90

Przybysz

Janina

Koszalin

20

14

13

47

91

Przylucki

Krzysztof

Koszalin

20

14

13

47

92

Siedlecka

Magdalena

Koszalin

18

14

15

47

93

Sieradzka

Dorota

Postomino

18

14

15

47

94

Suski

Bogdan

Bialogard

18

14

15

47

95

Szkup

Miroslaw

Koszalin

18

14

15

47

96

Wieniawski

Jerzy

Koszalin

20

14

13

47

97

Wierzchowska

Mira

Koszalin

18

14

15

47

98

Bartkowiak

Barbara

Darlowo

20

14

12

46

99

Domzalowicz

Leszek

Gleznówko

18

14

14

46

100

Drewniak

Mariusz

Koszalin

20

14

12

46

101

Felkle

Elzbieta

Koszalin

20

14

12

46

102

Furgal

Danuta

Jacinki

20

14

12

46

103

Gawlowski

Piotr

Koszalin

20

11

15

46

104

Krzyzaniak

Paulina

Smardzewo

20

11

15

46

105

Strzyminski

Antoni

Koszalin

20

14

12

46

106

Antonik

Jolanta

Kazimierz Pomorski

18

14

13

45

107

Bienkowski

Tomasz

Nieklonice

18

14

13

45

108

Fedor

Czeslaw

Slawno

20

10

15

45

109

Karwina

Czeslaw

Koszalin

20

10

15

45

110

Karwina

Maria

Koszalin

20

10

15

45

111

Karwina

Weronika

Koszalin

20

10

15

45

112

Krowieranda

Agnieszka

Slupsk

20

10

15

45

113

Kuderko

Jan

Koszalin

20

10

15

45

114

Kurdej

Kamil

Slupsk

20

10

15

45

115

Lauren

Andrzej

Slawno

20

10

15

45

116

Skrzypkowski

Jan

Koszalin

18

14

13

45

117

Szulnis

Janina

Koszalin

20

10

15

45

118

Zagrobelna

Marianna

Koszalin

20

14

11

45

119

Dolik

Tadeusz

Nosalin

20

10

14

44

120

Matejek

Mariusz

Bedzino

18

14

12

44

121

Peszkowska

Teresa

Koszalin

15

14

15

44

122

Ryhanycz

Zofia

Koszalin

15

14

15

44

123

Sak

Helena

Karlino

15

14

15

44

124

Soltysik

Stefan

Koszalin

20

14

10

44

125

Turowska

Katarzyna

Bonin

16

14

14

44

126

Zmudzinska

Elzbieta

Koszalin

15

14

15

44

127

Zukowska

Janina

Kolobrzeg

20

14

10

44

128

Gawlowska

Aurelia

Koszalin

20

11

12

43

129

Zbojna

Lukasz

Sianów

18

11

14

43

130

Kaleta

Weronika

Szczecinek

20

9

13

42

131

Berda

Pawel i Piotr

Koszalin

20

14

7

41

132

Grzesinska

Agnieszka

Koszalin

20

14

7

41

133

Jakubiak

Jolanta

Redlo

13

14

14

41

134

Tarnionek

Anna

Karscino

15

11

15

41

135

Zmorzynski

Aleksander

Slupsk

18

11

12

41

136

Humieja

Dariusz

Koszalin

13

14

13

40

137

Peszkowski

Andrzej

Koszalin

15

10

15

40

138

Szadkowska

Wanda

Wardyn Dolny

14

11

14

39

139

Jarocka

Iwona

Koszalin

20

10

7

37

140

Rodzik

Anna

Cybulino

15

11

11

37

141

Zawadzka

Stanislawa

Polanów

11

11

15

37

142

Czupa

Monika

Bialy Bór

20

11

5

36

143

Depta

Janina

Zlocieniec

11

11

14

36

144

Judycka

Urszula

Leknica

11

11

14

36

145

Reszczynska

Wieslawa

Swidwin

11

11

14

36

146

Kurdej

Jakub

Slupsk

20

0

15

35

147

Kurdej

Karol

Slupsk

20

0

15

35

148

Bobryk

Lubomila

Koszalin

20

14

0

34

149

Choluj

Marek

Grzmiaca

20

14

0

34

150

Grzesiak

Grzegorz

Koszalin

20

14

0

34

151

Jarzabek

Sylwester

Warnino

20

14

0

34

152

Kalenik

Tadeusz

Koszalin

20

14

0

34

153

Klos

Halina

Kolobrzeg

20

14

0

34

154

Kozak

Jedrzej

Koszalin

20

14

0

34

155

Marcinkowska

Ewa

Pomierzyn

15

14

5

34

156

Pocwiardowski

Leszek

Koszalin

20

14

0

34

157

Markowski

Jerzy

Koszalin

11

7

14

32

158

Petejko

Halina

Gorawino

18

14

0

32

159

Sarniak

Ewa

Bialogard

18

14

0

32

160

Kobus

Marcin

Koszalin

20

11

0

31

161

Kusma

Agnieszka

Tychowo

20

11

0

31

162

Rybicki

Boleslaw

Bonin

16

11

4

31

163

Milczarek

Monika

Polczyn Zdrój

15

0

15

30

164

Bodenszanc

Romualda

Koszalin

0

14

15

29

165

Bulczynski

Kazimierz

Koszalin

18

11

0

29

166

Byzdra

Danuta

Koszalin

0

14

15

29

167

Mazur

Justyna

Bialogard

0

14

15

29

168

Morawski

Lukasz

Nieklonice

15

14

0

29

169

Olczak

Alina

Koszalin

0

14

15

29

170

Toczynski

Zygmunt

Slupsk

0

14

15

29

171

Zajac

M

Kurowo

0

14

15

29

172

Kazmierczak

Aleksandra

Koszalin

0

14

14

28

173

Boguszewski

Stanislaw

Koszalin

0

14

13

27

174

Kusak

Wanda

Ustka

16

11

0

27

175

Lewandowska

Anna

Koszalin

13

14

0

27

176

Niewiadomski

Henryk

Koszalin

20

7

0

27

177

Styczen

Marta

Darlowo

20

7

0

27

178

Strzelecka

Wladyslawa

Polanów

15

11

0

26

179

Brazycka - Debska

Sylwia

Bobolice

15

10

0

25

180

Szpycia

Jan (Janina?)

Koszalin

0

10

15

25

181

Wróblewska

Irena

Kolobrzeg

16

8

0

24

182

Kowalski

Ryszard

Slupsk

13

10

0

23

183

Szachnowska

Helena

Koszalin

0

9

14

23

184

Biernacki

Zbigniew

Sieciemin

20

0

0

20

185

Golaszewska

Elzbieta

Koszalin

20

0

0

20

186

Kazidróg

Krystyna

Karscino

20

0

0

20

187

Linke

Elzbieta i Zygmunt

Koszalin

20

0

0

20

188

Mazur

Marianna

Koszalin

20

0

0

20

189

Mrozek

Wioletta

Koszalin

20

0

0

20

190

Ostrowska

Magdalena

Koszalin

20

0

0

20

191

Ploszynski

Jerzy

Grabówko

20

0

0

20

192

Plotka

Ewa

Koszalin

20

0

0

20

193

Powroznicka

Joanna

Koszalin

20

0

0

20

194

Sander

Alicja

Koszalin

20

0

0

20

195

Szopik

Agnieszka

Kolobrzeg

20

0

0

20

196

Tomczak

Pawel

Koszalin

20

0

0

20

197

Zlakowska

Kamila

Chociwle

20

0

0

20

198

Ignacak

Tadeusz

Koszalin

18

0

0

18

199

Jakóbczyk

Elzbieta

Koszalin

18

0

0

18

200

Jurek

Krystyna

Mielno

18

0

0

18

201

Karpela

Agnieszka

Gorawino

18

0

0

18

202

Michalak

Krystyna

Tymien

18

0

0

18

203

Wolkanowska

Bozena

Koszalin

18

0

0

18

204

Zalewski

Ryszard

Darlowo

18

0

0

18

205

Stanislawski

Zbigniew

Koszalin

16

0

0

16

206

Krowieranda

Malgorzata

Slupsk

0

0

15

15

207

Kurdej

Iwona

Slupsk

0

0

15

15

208

Wicher

Jan

Koszalin

15

0

0

15

209

Janczak

Kazimierz

Ustka

0

14

0

14

210

Jankowska

Janina

Koszalin

14

0

0

14

211

Sarakun

Maria

Koszalin

0

14

0

14

212

Szalinski

Krystian

Darlowo

0

0

14

14

213

Szmat

Malgorzata

Koszalin

0

14

0

14

214

Karpowicz

Piotr

Konikowo

13

0

0

13

215

Przyborek

Jan

Koszalin

13

0

0

13

216

Skuza

Magdalena

Manowo

13

0

0

13

217

Bogdanowicz

Krystyna

Bialogard

11

0

0

11

218

Kondzioro

Krystyna

Koszalin

11

0

0

11

219

Mirecka

Irena

Bialogard

11

0

0

11

220

Snarska

Zofia

Dygowo

11

0

0

11

221

Hennig

Anna

Rosnowo

0

10

0

10