Powrót

Wyniki mistrzostw po rundzie 3 w kolejności alfabetycznej

Kliknij na "Razem" w nagłówku tabeli aby zobaczyć listę w kolejności alfabetycznej

lp.

Nazwisko

Imie

Miasto

I

II

III

Razem

1

Abramik

Maria

Slupsk

20

14

15

49

2

Antonik

Jolanta

Kazimierz Pomorski

18

14

13

45

3

Bacher

Agata

Kolobrzeg

20

14

15

49

4

Banaszek

Janusz

Mscice

20

14

15

49

5

Banaszyk

Joanna

Koszalin

20

14

15

49

6

Barczuk

Miroslaw

Biesiekierz

18

14

15

47

7

Barganska

Wladyslawa

Chlopy

20

14

15

49

8

Bartkowiak

Barbara

Darlowo

20

14

12

46

9

Berda

Pawel i Piotr

Koszalin

20

14

7

41

10

Bienkowski

Tomasz

Nieklonice

18

14

13

45

11

Biernacki

Zbigniew

Sieciemin

20

0

0

20

12

Blaszkiewicz

Teresa

Kolobrzeg

20

14

15

49

13

Bobryk

Lubomila

Koszalin

20

14

0

34

14

Bochenski

Sylwester

Warszkowo

20

14

15

49

15

Boczkowski

Wieslaw

Koszalin

20

14

15

49

16

Bodenszanc

Romualda

Koszalin

0

14

15

29

17

Bogdanowicz

Krystyna

Bialogard

11

0

0

11

18

Boguszewski

Stanislaw

Koszalin

0

14

13

27

19

Borowiec

Jan

Swidwin

20

14

15

49

20

Brazycka - Debska

Sylwia

Bobolice

15

10

0

25

21

Bujniewicz

Bronislaw

Mielno

20

14

15

49

22

Bulczynski

Kazimierz

Koszalin

18

11

0

29

23

Byzdra

Danuta

Koszalin

0

14

15

29

24

Chojnacki

Antoni

Koszalin

20

14

15

49

25

Chojnacki

Jan

Koszalin

20

14

15

49

26

Chojnacki

Jerzy

Bialogard

20

14

15

49

27

Choluj

Marek

Grzmiaca

20

14

0

34

28

Chudzik

Adam

Slowienkowo

18

14

15

47

29

Chwalowska

Anna

Koszalin

20

14

15

49

30

Czupa

Monika

Bialy Bór

20

11

5

36

31

Depta

Janina

Zlocieniec

11

11

14

36

32

Dolik

Tadeusz

Nosalin

20

10

14

44

33

Domzalowicz

Leszek

Gleznówko

18

14

14

46

34

Drewniak

Mariusz

Koszalin

20

14

12

46

35

Dziura

Józef

Ustka

20

14

13

47

36

Fedor

Czeslaw

Slawno

20

10

15

45

37

Felkle

Elzbieta

Koszalin

20

14

12

46

38

Frankiewicz

Rafal

Nowe Bielice

18

14

15

47

39

Furgal

Danuta

Jacinki

20

14

12

46

40

Gawlowska

Aurelia

Koszalin

20

11

12

43

41

Gawlowski

Piotr

Koszalin

20

11

15

46

42

Gasecka

Wanda

Koszalin

20

14

15

49

43

Golaszewska

Elzbieta

Koszalin

20

0

0

20

44

Grabowiecka

Gabriela

Koszalin

18

14

15

47

45

Grzesiak

Grzegorz

Koszalin

20

14

0

34

46

Grzesinska

Agnieszka

Koszalin

20

14

7

41

47

Hebda

Jacek

Pietrzykowo

20

14

15

49

48

Hennig

Anna

Rosnowo

0

10

0

10

49

Humieja

Dariusz

Koszalin

13

14

13

40

50

Ignacak

Tadeusz

Koszalin

18

0

0

18

51

Jagoda

Andrzej

Koszalin

20

14

15

49

52

Jakóbczyk

Elzbieta

Koszalin

18

0

0

18

53

Jakubiak

Jolanta

Redlo

13

14

14

41

54

Janczak

Kazimierz

Ustka

0

14

0

14

55

Janic

Teresa

Koszalin

20

14

15

49

56

Jankowska

Janina

Koszalin

14

0

0

14

57

Janczuk

Maria

Stanomino

20

14

15

49

58

Jarocka

Iwona

Koszalin

20

10

7

37

59

Jarzabek

Sylwester

Warnino

20

14

0

34

60

Jedrzejewska

Mariola

Labedzie

20

14

13

47

61

Judycka

Urszula

Leknica

11

11

14

36

62

Jurek

Krystyna

Mielno

18

0

0

18

63

Kaczanowski

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

15

49

64

Kalenik

Tadeusz

Koszalin

20

14

0

34

65

Kaleta

Weronika

Szczecinek

20

9

13

42

66

Karpela

Agnieszka

Gorawino

18

0

0

18

67

Karpowicz

Piotr

Konikowo

13

0

0

13

68

Karwina

Czeslaw

Koszalin

20

10

15

45

69

Karwina

Maria

Koszalin

20

10

15

45

70

Karwina

Weronika

Koszalin

20

10

15

45

71

Kazidróg

Krystyna

Karscino

20

0

0

20

72

Kazmierczak

Aleksandra

Koszalin

0

14

14

28

73

Klauzinska

Danuta

Koszalin

20

14

15

49

74

Klos

Halina

Kolobrzeg

20

14

0

34

75

Kobus

Marcin

Koszalin

20

11

0

31

76

Kocent

Elzbieta

Koszalin

20

14

14

48

77

Kocent

Iwona

Koszalin

20

14

14

48

78

Kocent

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

14

48

79

Kocinski

Andrzej

Koszalin

20

14

14

48

80

Kondzioro

Krystyna

Koszalin

11

0

0

11

81

Kowalczyk-Jecek

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

15

49

82

Kowalski

Ryszard

Slupsk

13

10

0

23

83

Kozak

Jedrzej

Koszalin

20

14

0

34

84

Koziol

Wioletta

Bartolino

20

14

15

49

85

Krajewski

Juliusz

Slupsk

20

14

15

49

86

Krawczyk

Elzbieta

Rabino

20

14

15

49

87

Krowieranda

Agnieszka

Slupsk

20

10

15

45

88

Krowieranda

Joanna

Koszalin

20

14

15

49

89

Krowieranda

Malgorzata

Slupsk

0

0

15

15

90

Krzyzaniak

Paulina

Smardzewo

20

11

15

46

91

Kuczmaszewska

Dorota

Koszalin

20

14

15

49

92

Kuderko

Jan

Koszalin

20

10

15

45

93

Kulesza

Helena

Koszalin

20

14

15

49

94

Kuma

Boguslaw

Slupsk

20

14

15

49

95

Kurdej

Cezary

Slupsk

20

14

15

49

96

Kurdej

Iwona

Slupsk

0

0

15

15

97

Kurdej

Jakub

Slupsk

20

0

15

35

98

Kurdej

Kamil

Slupsk

20

10

15

45

99

Kurdej

Karol

Slupsk

20

0

15

35

100

Kurdej

Konrad

Slupsk

20

14

15

49

101

Kurdej

Violetta

Slupsk

20

14

15

49

102

Kusak

Wanda

Ustka

16

11

0

27

103

Kusma

Agnieszka

Tychowo

20

11

0

31

104

Kwiatkowska

Katarzyna

Klanino

20

14

15

49

105

Labuda

Krystyna

Sianów

20

14

13

47

106

Lauren

Andrzej

Slawno

20

10

15

45

107

Lechowski

Jerzy

Kolobrzeg

20

14

15

49

108

Leocho

Barbara

Siemysl

20

14

15

49

109

Leonowicz

Stanislawa

Bialogard

20

14

15

49

110

Lewandowska

Anna

Koszalin

13

14

0

27

111

Linke

Elzbieta i Zygmunt

Koszalin

20

0

0

20

112

Ludwikowski

Zdzislaw

Karsino

18

14

15

47

113

Mackiewicz

Jadwiga

Strzezenice

20

14

15

49

114

Marcinkowska

Ewa

Pomierzyn

15

14

5

34

115

Markowski

Jerzy

Koszalin

11

7

14

32

116

Marzec

Mieczyslaw

Slupsk

20

14

15

49

117

Maslowski

Wojciech

Koszalin

20

14

15

49

118

Matejek

Mariusz

Bedzino

18

14

12

44

119

Mazur

Justyna

Bialogard

0

14

15

29

120

Mazur

Marianna

Koszalin

20

0

0

20

121

Michalak

Krystyna

Tymien

18

0

0

18

122

Milchert

Henryka

Kolobrzeg

20

14

15

49

123

Milczarek

Monika

Polczyn Zdrój

15

0

15

30

124

Milewska

Krystyna

Kolobrzeg

20

14

15

49

125

Mirecka

Irena

Bialogard

11

0

0

11

126

Mlynczak

Cezary

Koszalin

20

14

15

49

127

Morawski

Lukasz

Nieklonice

15

14

0

29

128

Mrozek

Wioletta

Koszalin

20

0

0

20

129

Nadolski

Marian

Koszalin

20

14

15

49

130

Niewiadomski

Henryk

Koszalin

20

7

0

27

131

Olczak

Alina

Koszalin

0

14

15

29

132

Osman

Czeslaw

Mscice

20

14

15

49

133

Ostrowska

Magdalena

Koszalin

20

0

0

20

134

Ostrysz

Jan

Koszalin

20

14

13

47

135

Parnicki

Zdzislaw

Zebowo

18

14

15

47

136

Pawelski

Zdzislaw

Koszalin

20

14

15

49

137

Pawliszyn

Alicja

Sianów

20

14

15

49

138

Peszkowska

Teresa

Koszalin

15

14

15

44

139

Peszkowski

Andrzej

Koszalin

15

10

15

40

140

Petejko

Halina

Gorawino

18

14

0

32

141

Pierzowska

Danuta

Debrzno

20

14

15

49

142

Ploszynski

Jerzy

Grabówko

20

0

0

20

143

Plotka

Ewa

Koszalin

20

0

0

20

144

Pochranowicz

Janusz

Bialy Bór

20

14

15

49

145

Pocwiardowski

Leszek

Koszalin

20

14

0

34

146

Powroznicka

Joanna

Koszalin

20

0

0

20

147

Praska

Agnieszka

Dobrzyca

20

14

15

49

148

Prus

Jan

Rosnowo

20

14

15

49

149

Przyborek

Jan

Koszalin

13

0

0

13

150

Przybysz

Janina

Koszalin

20

14

13

47

151

Przylucki

Krzysztof

Koszalin

20

14

13

47

152

Puziarski

Albert

Slupsk

20

14

15

49

153

Radziejewska

Krystyna

Sianów

20

14

15

49

154

Reszczynska

Wieslawa

Swidwin

11

11

14

36

155

Rodzik

Anna

Cybulino

15

11

11

37

156

Rogulska

Mariola

Kolobrzeg

20

14

15

49

157

Rojek

Ewa

Slupsk

20

14

14

48

158

Roszczak

Wojciech

Koszalin

20

14

15

49

159

Rupniewski

Zbigniew

Koszalin

20

14

15

49

160

Rybicki

Boleslaw

Bonin

16

11

4

31

161

Ryhanycz

Zofia

Koszalin

15

14

15

44

162

Sak

Helena

Karlino

15

14

15

44

163

Samulewska

Sylwia

Koszalin

20

14

15

49

164

Sander

Alicja

Koszalin

20

0

0

20

165

Sarakun

Maria

Koszalin

0

14

0

14

166

Sarniak

Ewa

Bialogard

18

14

0

32

167

Siedlecka

Magdalena

Koszalin

18

14

15

47

168

Siemaszko

Agniesza

Koszalin

20

14

15

49

169

Siemaszko

Mieczyslaw

Koszalin

20

14

15

49

170

Siemieniuk

Henryk

Koszalin

20

14

15

49

171

Sieradzka

Dorota

Postomino

18

14

15

47

172

Skowronek

Wanda

Slupsk

20

14

15

49

173

Skrzypiec

Jan

Koczala

20

14

15

49

174

Skrzypkowski

Jan

Koszalin

18

14

13

45

175

Skuza

Magdalena

Manowo

13

0

0

13

176

Snarska

Zofia

Dygowo

11

0

0

11

177

Sokolowska

Ewa

Koszalin

20

14

15

49

178

Soltysik

Stefan

Koszalin

20

14

10

44

179

Stanislawski

Zbigniew

Koszalin

16

0

0

16

180

Stapor

Adam

Koszalin

20

14

15

49

181

Strzelecka

Agnieszka

Warszkowo

20

14

15

49

182

Strzelecka

Wladyslawa

Polanów

15

11

0

26

183

Strzyminski

Antoni

Koszalin

20

14

12

46

184

Styczen

Marta

Darlowo

20

7

0

27

185

Suski

Bogdan

Bialogard

18

14

15

47

186

Szachnowska

Helena

Koszalin

0

9

14

23

187

Szadkowska

Wanda

Wardyn Dolny

14

11

14

39

188

Szalinski

Krystian

Darlowo

0

0

14

14

189

Szkup

Miroslaw

Koszalin

18

14

15

47

190

Szmat

Malgorzata

Koszalin

0

14

0

14

191

Szopik

Agnieszka

Kolobrzeg

20

0

0

20

192

Szpycia

Jan (Janina?)

Koszalin

0

10

15

25

193

Szulnis

Janina

Koszalin

20

10

15

45

194

Swiatkowski

Marek

Dobrzyca

20

14

15

49

195

Talacha

Czeslaw

Mscice

20

14

15

49

196

Tarnionek

Anna

Karscino

15

11

15

41

197

Tkaczyk

Andrzej

Koszalin

20

14

15

49

198

Tkaczyk

Maciej

Koszalin

20

14

15

49

199

Toczynski

Zygmunt

Slupsk

0

14

15

29

200

Tomczak

Pawel

Koszalin

20

0

0

20

201

Trukawka

Mariusz

Koszalin

20

14

15

49

202

Turowska

Katarzyna

Bonin

16

14

14

44

203

Waluskiewicz

Kazimiera

Koszalin

20

14

15

49

204

Wicher

Jan

Koszalin

15

0

0

15

205

Wicher

Janina

Koszalin

20

14

15

49

206

Wieniawski

Jerzy

Koszalin

20

14

13

47

207

Wierzchowska

Mira

Koszalin

18

14

15

47

208

Witkowska

Magdalena

Koszalin

20

14

15

49

209

Wlasiuk

Slawomir

Mielno

20

14

15

49

210

Wolkanowska

Bozena

Koszalin

18

0

0

18

211

Wójcik

Jan

Kepice

20

14

15

49

212

Wróblewska

Irena

Kolobrzeg

16

8

0

24

213

Zagrobelna

Marianna

Koszalin

20

14

11

45

214

Zajac

M

Kurowo

0

14

15

29

215

Zalewski

Ryszard

Darlowo

18

0

0

18

216

Zawadzka

Stanislawa

Polanów

11

11

15

37

217

Zbojna

Lukasz

Sianów

18

11

14

43

218

Zlakowska

Kamila

Chociwle

20

0

0

20

219

Zmorzynski

Aleksander

Slupsk

18

11

12

41

220

Zmudzinska

Elzbieta

Koszalin

15

14

15

44

221

Zukowska

Janina

Kolobrzeg

20

14

10

44